Witajcie 🙂

Święta tuż, tuż, a my razem z kapelką po małej przerwie rozpoczynamy przygotowania do sezonu kolędowego. Będzie nas można usłyszeć podczas “Wieczorku muzycznego z góralami”, który będzie miał miejsce w dniu 20. grudnia 2014 r. ok. godz. 18:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Łodygowicach oraz 24. grudnia 2014 r. (WIGILIA) o godzinie 22:00 podczas Mszy pasterskiej w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Żywcu – Kocurowie.

Juliusz Słabiak - Na pasterkę

Juliusz Słabiak – “Na pasterkę”

Już w tym miejscu zachęcamy do pozostania z nami po Mszy Św., ponieważ zaraz po uroczystości będzie miał miejsce wyjątkowy koncert kolędowy, gdzie będzie można usłyszeć najpiękniejsze beskidzkie kolędy i pastorałki w naszych opracowaniach. Wystąpi z nami kilka przyjaciół, co świadczy o tym, że będzie mocno – po góralsku, a przede wszystkim świątecznie!

Poniżej prezentujemy teledysk do pastorałki pt. “Idę do Jezuska”, którą nagraliśmy razem z Regionalnym Zespołem “Magurzanie” z Łodygowic:

Utwór zarejestrowano na płycie pt. “uOd Gwiozdecki do Sopecki w 2012r.

W dziale MULTIMEDIA znajdują się pozostałe nagrania świąteczne. Zachęcamy do słuchania! 🙂 Zainteresowanych zakupem płyt z pastorałkami zachęcamy do kontaktu e-mail: popieronie@gmail.com

Do zobaczenia!